Zsolnay historizáló stílusú, kaspó. Rózsaszín virág mintákkal festett, jelzett, máz alatti kék családi pecséttel. 1880 körül.Mázrepedésekkel, száján kis kopásokkal. d: 14 cm, m: 9 cm / Zsolnay historic style bowl.