Keramiken

Zahl der Lose: 11

Badár Balázs (1855-1938): Díszkancsó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázhibákkal, apró lepattanásokkal, m: 41 cm
11000.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
9
Badár Balázs (1855-1938): Fali tál, mázas kerámia, kézzel festett, mázhibákkal, kopásnyomokkal, jelzett, m: 43 cm
11001.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
10
Badár Balázs (1855-1938): Fali tál, mázas kerámia, kézzel festett, mázhibákkal, kopásnyomokkal, jelzett, m: 40 cm
11002.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
9
Gádor István (1891-1984): Türkiz színű tál fedéllel, absztrakt motívumokkal díszített, mázas kerámia, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 13 cm / glazed earthenware (ceramic), in flawless condition
11003.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Gádor István (1891-1984): Türkiz színű tál peremmel, fedéllel, mázas kerámia, mázhibákkal, d: 19 cm, m: 12 cm / glazed earthenware (ceramic), with some glaze flaws
11004.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Gorka Lívia (1925-2011): Absztrakt váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
11005.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-fehér-narancs váza, festett mázas kerámia, jelzett, kis mázhibákkal, m: 24 cm
11006.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Gorka Lívia (1925-2011): Zöld, narancs, fehér halas váza. festett mázas kerámia, jelzett, kis mázlepattanásokkal a száján. / Livia Gorka (1925-2011): Vase with fish. Hand painted ceramic with small faults on glaze m: 24,5 cm.
11007.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Horváth Anna (1924 - 2005): Madonna. Terrakotta fali dísz. kézzel festett, mázas kerámia. 58x20 cm
11008.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Kovács Margit (1902-1976): Korsós lány. Mázas cserép, jelzett, kopásokkal m: 34 cm
11009.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Pázmándi Antal: Sárkányölő Szent György. Mázas kerámia falikép, felületi máz repedésekkel, apró máz hibákkal, jelzés nélkül, 32x27cm.
11010.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: