Német Birodalom / Poroszország 1913. "A kormány 25. évfordulójára - 1888-1913 / II. Vilmos" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Lauer Nbg (Nürnberg) (17,18g/0.990/33mm) T:1- ph., kis patina / German Empire / Prussia 1913. "The 25th anniversary of the government - 1888-1913 / Wilhelm II" hallmarked Ag medallion. Sign.: Lauer Nbg (Nürnberg) (17,18g/0.990/33mm) C:AU edge error, small patina