1929. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés "... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/35/kategorien~Numismatik/Militaria~15110/1929-III-osztalyu-Tiszti-Szolgalati-Jel-aranyozott-Br-kituntetes-1929VIII18-gravirozC3~II2373984
2373984
30461
35
14000
Military
Numismatik
Beschreibung: 1929. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés "1929.VIII.18." gravírozással, mellszalagon T:2 kissé kopott aranyozás / Hungary 1929. "Officer's Distinction for Long Service, 3rd Class" decoration with ribbon C:AU slightly worn gilding NMK 352.
: nagy_andras