1911. "A Felsőmagyarországi Sztropkó - Felsővízköz melletti Királyhadgyakorlatok Emlékeül" aranyozott Br medál füllel (12,78g/29mm) T:2 kopott aranyozás, fo. / Hungary 1911. "In memory of the military exercises held near Sztropkó - Felsővízköz in Upper Hungary" gilt Br medal (29mm) C:XF worn gold plating, spotted