1908. "A veszprémi hadgyakorlat emlékére" aranyozott Br emlékérem. "FERENCZ JÓZSEF I. / EMLÉKÜL Ő FELSÉGE A CSÁSZÁR ÉS KIRÁLY JELENLÉTE ALKALMÁBÓL A VESZPRÉMI NAGY HADGYAKORLATOKNÁL 1908. SEPTEMBER HAVÁBAN" (11,68g/29mm) T:2 kopott aranyozás / Hungary 1908. "Military Exercise with the presence of Franz Joseph" gilt Br commemorative medallion (11,68g/29mm) C:XF worn gold plating