60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé kopott "ROTHE-NEFFE WIEN - K.U.K. KAMMER-JUWELIERE" gyártói tokban T:2 / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original, slightly worn "ROTHE-NEFFE WIEN - K.U.K. KAMMER-JUWELIERE" maker's case C:XF NMK 245.