Skulpturen, Plaketten

Zahl der Lose: 24

Bors István (1938-2003): Táncosok / Dancers, bronz, márvány talapzaton/marble pedestal, jelzés nélkül/unsigned, 23,5 cm
11112.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
11113.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Damkó József (1872-1955): Ferenc József magyar király és osztrák császár mellszobra kitüntetésekkel, Viribus unitis felirattal. Ón, hátsó részén (későbbi?) fa talapzaton. m: 37 cm, jelzett a hátoldalán: Damkó J., Hátoldalán ón része sérült, hiányos / József Damkó (1872-1955): Bust of Austrian emperor and Hungarian king Franz Joseph I., decorated with honors and with Viribus unitis description on the front. Tin, on (later?) wooden podest on the back side. M: 37 cm. Signed on the back: Dankó J. Back of the tin damaged and with missing part.
11114.

Damkó József (1872-1955): Ferenc József magyar király és osztrák császár mellszobra kitüntetésekkel, "Viribus unitis" felirattal. Ón, hátsó részén (későbbi?) fa talapzaton. m: 37 cm, jelzett a hátoldalán: Damkó J., Hátoldalán ón része sérült, hiányos / József Damkó (1872-1955): Bust of Austrian emperor and Hungarian king Franz Joseph I., decorated with honors and with "Viribus unitis" description on the front. Tin, on (later?) wooden podest on the back side. M: 37 cm. Signed on the back: Dankó J. Back of the tin damaged and with missing part.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Diénes (Dienes) Attila (1942-): Kizártság (1980-as évek). Bronz szobor, címkén jelzett. Párdarabja a művész honlapján A falon kívül címmel reprodukálva: http://www.dienes-attila-tarlat.hu/pages/tarlat/list/2.html. M: 49 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
11115.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
11116.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 027,03
1 117,65
Horváth Anna (1924 - 2005): Tábori oltár. Nagy méretű  terrakotta szobor, kézzel festett, 86x60 cm / Terracotta statue
11118.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. Patinázott bronz, kő talapzaton, jelzett, m: 27 cm, talpazattal: 33 cm. A szobor egy másik példánya reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, 11. és 163. o. Oeuvre katalógusszám: 7. / Art deco dancer, bronze statue, another piece reproduced in the book: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, page 11. and 163. Oeuvre catalogue no.: 7.
11119.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
11120.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Madarassy István (1948):: Madarak (12 hónap), 1994. Vörösréz hegesztett lemez, textillel bevont faroston, jelzett. A hátoldalán autográf felirattal és a művész névjegykártyájával. Ca. 41×32 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 21. o Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. / Copper, signed, with autograph description and the artists business card on the reverse. Exhibited: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, Gödöllő, Hungary, 1997. Reproduced: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, Gödöllő, Hungary, 1997, catalogue, page 21.
11121.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
11122.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
13
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Kontyot kötő lány. Bronz. Jelzett. fa talapzaton. m: 29 cm / Bronze statue on wooden pedestal, signed, height: 29 cm
11123.

Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
882,35
Nagy Sándor (1923-2017): Ülő asszony. Márvány, jelzés nélkül. 16x11,5x9 cm. Körmendi Galéria atesztjével / marble statue, not signed.
11124.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF