1891 M magyar gyalogos törzstiszti sapka, 1911 M Királyért és Hazáért feliratú fém címeres jelvénnyel, vászon részén kisebb sérülésekkel (lyukakkal)/ 1891-1911 Hungarian military officer cap, with small damages