Landkarten

Zahl der Lose: 18

cca 1857-1859 Zipser Comitat (Szepes vármegye) térképe, vászontérkép, ceruzás aláhúzásokkal, 46×38 cm
12291.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1857-1859 Unter Neutraer-Comitat ( Alsó-Nyitra vármegye) térképe, vászontérkép, ceruzás aláhúzásokkal, tintafolttal, 45×32 cm
12292.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1749 Afrika rézmetszetű térképe két levélen - Afrique. Publiee sous les auspices de Monseigneur le Duc dOrleans, Premier Prince du Sang. Par le Sr. dAnville, 1749. Avec Privilege. Grave par Guill. Delahaye. A Paris, Kissé foltos, feltekerve / Engraved map of Africa in 2 sheets. Somewhat stained. 98x95 cm
12293.

1749 Afrika rézmetszetű térképe két levélen - Afrique. Publiee sous les auspices de Monseigneur le Duc d'Orleans, Premier Prince du Sang. Par le Sr. d'Anville, 1749. Avec Privilege. Grave par Guill. Delahaye. A Paris, Kissé foltos, feltekerve / Engraved map of Africa in 2 sheets. Somewhat stained. 98x95 cm

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Imperii Russici et Tatariae Universae tam majoris et Asiaticae quam minoris et Europae Tabula . . . 1739. Nürnberg. Johann Matthaus Haas. Színezett rézmetszetű térkép, kis gyűrődésekkel, folttal. / Colored etching Homan Heirs. With small creases at the sides and stains. 47x54 cm
12294.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Stielers, Adolf: Hand Atlas über alle theile der Erde und über das Weltgebaude. 100 Karten in Kupferstich und 162 Nebemkarten.. Gotha 1906. Justus Perthes. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban, minimális kopással a sarkoknál / Half leather bonding with minimal wear.
12295.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
9
cca 1907 Situations-skizze über die Bahn - und Hafen-Anlagen in Triest, 1:12.000 / Detail-Situations-Skizze der Bahnanlagen der k. k. Südbahn-Gesellschaft und der angrenzenden Partien des Freihafengebiets, 1:4000, Detail-Situations-Skizze der Bahnanlagen Triest k. k. St. B., 1:4000, Trieszt vasúti és kikötői térkép, jelmagyarázattal (Zeichenerklärung zur Situation-Skizze), szép állapotban, 50x80 cm/  cca 1907 Trieste railway and port map, in German language, in good condition, 50x80 cm
12296.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF