Hat csövű u.n. borsszóró pisztoly. 1826-1850 között. Jelzés nélkül, csak egy beütött 15-ös számmal, jelzett, acél részei díszítettek. Ravasznál sérülés / Saltshaker handgun. pistol. Made between 1826-1850. Unmarked, with floral decor. Braking at trigger. 20 cm