Antik, 2 db XIX. sz. fűszertartó üveg edény ezüst (Ag) tetővel, jelzés nélkül és egy ezüst kanállal, jelzett. Üveg edények m: 13 cm. Üvegek alsó részén sérülésekkel, és ezüst tetők elváltak a zsanéroktól.