Antal László (1942): Iparművész sakk készlet. Fém figurák. Nagy méretű táblával 50x50 cm. Bőrdíszműves egészbőr tartó ládával. Táblán, bábukon kis kopások, bőr dobozán néhány halvány folt, apróbb sérülés / Chess table with metall figures