XVII-XVIII. sz. Buda várának látképe előtérben Buda herceggel. "Buda 5us Dux Hunnorum Bellicus" akvarell, papír, feliratozva. Lapméret 27x19 cm Kis apró lyukkal, foltokkal. Lapméret 27x19 cm