Tallós Ilona (1918-1991): Balatoni fények. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60×80 cm / Ilona Tallós (1918-1991): Lights at Lake Balaton. Oil on canvas, signed. Framed, 60×80 cm