Szász Endre (1926-2003): Remény. Olaj, papír, kartonra kasírozva. Jelezve balra fent. Fa keretben. 24×29 cm / Endre Szász (1926-2003): Hope. Oil on paper, mounted on board. Signed. Framed. 24×29 cm