10067. 35. Gelaufene Gross-Auktion Gemälde und Grafiken
40 000 HUF
0 HUF
Szántó Piroska (1913-1998): Pávák párban. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 61,5×46,5 cm / Pastell on paper, signed, framed with glass.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf