600 000 HUF
1 621,62 EUR, 1 764,71 USD
Schönberger Armand (1885-1974): Rózsaszín blúzos hölgy. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 63×49 cm / Armand Schönberger (1885-1974): Lady in pink blouse. Pastell on paper, signed. Framed with glass, 63×49 cm