Sajdik Ferenc (1930-): Macska. Vegyes technika, papír, jelzett. 18x16 cm. Üvegezett fa keretben. Anyag figura, m: 6 cm, keretre ragasztva. Keret hátoldalán 1991 előtti MNG kiviteli pecsét.