90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Papp Oszkár (1925-2011): Rőtholdas, 1994. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 49×31 cm. Reprodukálva: Mezei Ottó: Papp Oszkár. Bp., 2003, Körmendi Galéria, 113. oldal. / Oszkár Papp (1925-2011): Red moon, 1994. Mixed technique on paper, signed. Framed with glass. 49×31 cm. Reproduced in the book: Mezei Ottó: Papp Oszkár. Bp., 2003, Körmendi Galéria, page 113.