Marosán Gyula (1915-2003): Felhők között. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 20×50,5 cm / Gyula Marosán: Among clouds. Oil on canvas. Signed. With the artist's stamp on the reverse. 20×50,5 cm