Klimó Károly (1936-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben. 47,5x89 cm / Károly Klimó (1936-):Still life. Oil on wood fibre. Signed. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed. 47,5x89 cm