22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Józsa János (1936-2016): Aktok a szabadban. Tus, akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 14,5×20 cm / Watercolour and ink on paper, signed, framed.