Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 240

cca 1900 Tanító Krisztus ikon, réz okláddal, olaj, fatábla, üvegezett, kulcsra zárható fa tokban, jelzés nélkül, 18×14 cm / Icon
10048.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Somos Miklós (1933-2009): Cercina II. (A dialógus). Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 29×38 cm / Watercolour on paper, signed, framed.
10049.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Szántó Piroska (1913-1998): Útszéli feszület. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 52×41,5 cm / Mixed technique on paper, signed, framed with glass.
10050.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok. Monotípia, papír, jelzett, 23x24 cm Üvegezett keretben / Monotype. Framed
10051.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Baska József (1935-2017): Átírt rács, 1989. Olaj, farost, jelzett. 20x35,5 cm. / József Baska (1935-2017): Rewritten bars, 1989. Oil on wood fibre, signed. 20x35,5 cm.
10052.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Szikora Tamás (1943-2012): Piros doboz, 2007. Olaj, kollázs, farost, jelzett. 50x40 cm / Tamás Szikora (1943-2012): Red box, 2007. Oil, collage, wood fibre, signed. 50x40 cm
10053.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
22
Kósza Sipos László (1943-1989): Színes élmény, 1988. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben, 11,5×17 cm / Watercolour on paper, signed, framed with glass
10054.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Győrffy Sándor (1951-): Egyensúly, 2019. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 134. o. (oldalszám nélkül). Fa keretben. 60×40 cm / Sándor Győrffy (1951-): Balance, 2019. Acrylic on canvas, signed on the reverse. Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata 2 (The moment of silence 2). Festmények (paintings) 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, page 134. Framed. 60x40 cm
10055.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Kántor Lajos (1922-2013): Tavi emlék, 1995. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 70x90 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, Gödöllő. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 14. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. / Lajos Kántor (1922-2013): Seaside memories. Oil on canvas, signed. With autograph description on the reverse. Framed. 70x90 cm. Exhibited: Házat-Hazát Alapítvány charity exhibiton and sale, 1997, Gödöllő (Hungary). Reproduced: Házat-Hazát Alapítvány charity exhibiton and sale, 1997, catalogue page 14. Charity auction for Házat-Hazát Alapítvány (foundation).
10056.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Misch Ádám (1935-1995): Újra. Akril, kréta, farost, jelzett (Misch). Hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. / Ádám Misch: Again. Acrylic and chalk on wood fiber, signed (Misch), with autograph description on the reverse. 70×50 cm.
10057.

Rufpreis:
95 000 HUF
256,76
279,41
Wagner János (1936-): Rétegek, 2008. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 68,5×100 cm. / János Wagner (1936-): Layers, 2008. Oil on canvas, signed. With autograph description on the reverse. 68,5x100 cm
10058.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
Matzon Ákos (1945-): Vonalas, 2019. Akril, vászon, fa. Relief. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 45x45 cm / Ákos Matzon (1945-): With lines, 2019. Acrylic, canvas, wood. Relief. Signed lower right. With autograph description on the reverse. Framed. 45x45 cm
10059.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF