Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 240

Gaál József (1960-): Holdaskönyv, 2003, rajz  Weöres Sándor-Pásztor Béla könyvéhez. Akvarell, tus, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 26,5×40,5 cm / Watercolour and ink on paper, signed, with autograph description on the reverse, framed with glass.
10145.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Andy Warhol (1928-1987): Mickey Mouse - Disney. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 57/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett / Lithography 38,3x56,3 cm
10146.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Gaál József (1960-): Machine á terre - Földszerszám, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 11/85. 38,5×53,5 cm / Litograph on paper, signed, numbered. 11/85.
10147.

Gaál József (1960-): "Machine á terre" - Földszerszám, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 11/85. 38,5×53,5 cm / Litograph on paper, signed, numbered. 11/85.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950): Muzikális király tankkal. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett. Üvegezett keretben, 30×20,5 cm
10149.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Szurcsik József (1959-): Csapda II, 1997. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 14/15. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 64x89,5 cm. Lap alján apró szakadással. / Litograph on paper, signed, numbered: 14/15. With the artists stamp on the reverse. With small tear on the bottom.
10150.

Szurcsik József (1959-): Csapda II, 1997. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 14/15. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 64x89,5 cm. Lap alján apró szakadással. / Litograph on paper, signed, numbered: 14/15. With the artist's stamp on the reverse. With small tear on the bottom.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
19
Krizbai Sándor, Alex (1949-): Lény ( eredetileg: cím nélkül), 1985. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (53/100). 28,5x21 cm. Eredeti feliratozott papír mappában: Krizbai Sándor kiállítása, Szentendre, Művésztelepi Galéria, 1985 aug. 2-31. Papírmappa belsejében Hann Ferenc művészettörténész írásával Krizbai Sándorról. Jó állapotban. / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/100
10152.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
Szász Endre (1926-2003): Remény. Olaj, papír, kartonra kasírozva. Jelezve balra fent. Fa keretben. 24×29 cm / Endre Szász (1926-2003): Hope. Oil on paper, mounted on board. Signed. Framed. 24×29 cm
10153.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Szász Endre (1926-2003): Kislány. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 36×26,5 cm. Ritka!
10154.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
22
Takáts Márton (1971-): Café les deux Magots, Párizs. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (2/25), lap alja kissé foltos, 35×50 cm / Márton Takáts (1971-): Café les deux Magots, Paris. Drypoint on paper, signed, numbered (2/25), bit spotty on the bottom , 35×50 cm
10155.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
9
Szász Endre (1926-2003), kétoldalas mű: Szürreális jelenet (hátoldalán tanulmányok). Tus, akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Lap széle kissé foltos. 20x25,5 cm
10156.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
10157.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Vinkler László (1912-1980): A három grácia, 1976. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
10158.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF