11164.
35. Gelaufene Gross-Auktion
Fotoapparaten, Kameras, Zubehör
15 000 HUF
cca 1938-1947 Rolleicord Ia Model 3 fényképezőgép Zeiss Triotar 4,5/7,5 cm és Heidosmat Anastigmat 4/7,5 cm objektívekkel, sérült bőr tokjában, kissé kopott / Rolleicord Ia Model 3 camera