15047.
35. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
10 000 HUF
Fillis, James: Principes de dressage et d'equitation Paris, 1890. Flammarion. 375 p. + 35 t Korabei, kissé kopott aranyozott félbőr kötésben, egy lapon hajtásnyom. Jó példány Díjlovaglásról, műlovaglásról szóló komoly szakmunka gazdag illusztrációs anyaggal. / Book about horse-riding. Slightly worn half leather binding.