15001.
35. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
1935 Giuseppe Pini: L' Autocamionale Genova-Valle del Po. 29. Ottobre 1935 - XIV. Roma, 1935, Ministero dei Lavori Pubblici, VIII+147+1 p. + 5 t. + XIV t. Olasz nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, kihajtható táblákkal. Kiadói papírkötésben, kiadói sérült kartontokban, a borító kissé kopott és a szélekein apró szakadásokkal, néhol foltos lapélekkel./ With little bit worn cover, with damaged box, little bit spotty pages. In Italian langaue.