Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 9

Kelet felé. A m. kir. 101. honvéd gépkocsizó vegyiharc zászlóalj emlékalbuma. 1940. [Budapest], 1940. [Globus Ny.] 47 p. A képeket Bártfai Szabó fhdgy., Papfalvy hdgy. és Tátray hdp. készítette. Sok-sok nagy méretű képpel az erdélyi bevonulásról, különböző helyszínekről (Kolozsvár, Nagyvárad, Körösfő, Korond, stb), József főhercegről, robbantott román erődökről és hadgyakorlatokról. Kiadói, haránt alakú aranyozott egészvászon album, zsinórral füzve. Éleinél és sarkainál kopott borítóval. Nagyon ritka!
15120.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
De Sgardelli Caesar: A világháború kézikönyve 1914-1918. DEDIKÁLT! Bp., 1935 Lloyd Szaklapok Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15121.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Denis Diderot - Jean Le Rond dAlembert: Recueil de planches, sur les sciences, les arts libéraux, et les arts méchaniques, avec leur explication. Art de lescrime. Paris, Avec approbation et privilege dur roy. 2002-es REPRINT kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban / REPRINT, paperback, good condition
15122.

Denis Diderot - Jean Le Rond d'Alembert: Recueil de planches, sur les sciences, les arts libéraux, et les arts méchaniques, avec leur explication. Art de l'escrime. Paris, Avec approbation et privilege dur roy. 2002-es REPRINT kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban / REPRINT, paperback, good condition

Rufpreis:
6 000 HUF
Bognár István - A győzelmes repülés titkai. Szerk. Bp., 1942. (Jövő ny.) 191 p., 13 t. (fotók). Fűzött, kiadói papírborítóban kevés gyűrődéssel a sarkoknál
15123.

Rufpreis:
6 000 HUF
Az olasz légihaderő... H.n., 1940, Forum, Magyar-Olasz Szemle. Kiadói papír kötésben.
15124.

Rufpreis:
5 000 HUF
vitéz Boksay Antal: Kényszerleszállás a gleccserekben. Nyolc harctéri felvétellel. Bp., é.n., Bibliotéka. (Elek ny.) Kiadói papír borítóban. Tulajdonosi névbejegyzéssel, restaurált.
15125.

Rufpreis:
6 000 HUF
Lützow: Tengeri jog és kalózkodás. Német partraszállás Norvégiában. Fordította: vitéz Barabás Emil altábornagy. Két mű egy könyvben. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. H.n., 1940, Szenkó. Kiadói papír kötésben, foltokkal.
15126.

Rufpreis:
5 000 HUF
Pásztor József: Négylábú bajtársaink. Állatok a háborúban. Honti Nándor rajzaival, s a harctéren készült fényképekkel. Bp., 1915, Légrády-ny., 189+2 p.+ 4 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón színes képpel, a gerincen és a borítón kis kopásnyomokkal.
15127.

Rufpreis:
5 000 HUF
A[lfred] Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. 4 térképvázlattal. Fordította: Balla Antal. Balla Antal előszavával. Bp.,[1938],Singer és Wolfner, (Athenaeum-ny.), 455 p. Első magyar kiadás. Kiadói aranyozott piros egészvászon-kötés, kiadói karton védőtokban, aranyozott felső lapélekkel, a karton védőtokon egészen apró hibával, de alapvetően szép állapotban.
15128.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF