Magyary Géza: Magyar polgári perjog. Bp., 1911, Franklin, V+1+2+996 p. Első kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, de belül jó állapotban. Ritka!