Simon Vilmos: A búr szabadságharcz. Budapest, 1901. Belvárosi Könyvnyo... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/35/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~14780/Simon-Vilmos-A-bur-szabadsagharcz-Budapest-1901-Belvarosi-Konyvnyomda-133-p-oldalszamon-~II2348754
2348754
15097
35
Books: History
Beschreibung: Simon Vilmos: A búr szabadságharcz. Budapest, 1901. Belvárosi Könyvnyomda. 133 p., oldalszámon belüli egészoldalas illusztrációkkal, térképekkel. Kiadói egészvászon kötésben. Ritka. Kötés belül kissé sérült.
: hsz