15195.
35. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
10
Szászné Bene Ilonka: Erdélyi magyar szakácskönyv. Nagyvárad, 1929, Sonnenfeld Adolf Rt., 1 t.+210+1 p. Második, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal. Ritka!