15369.
35. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Válogatott magyar közmondások. Szerkeszti és kiadja: Erdélyi János. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, 255 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, foxing foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.