15352.
35. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
10 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály öt rajzával. Babits Mihály előszavával. Bp.,é.n. (cca 1920-as évek), Athenaeum, VI+229 p.+VII t. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban. Számozott (200/125.), bibliofil példány.