15378.
35. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
11
Böngérfi János: Hún mondák. Széchy Gyula és Kiss Lajos rajzaival. Ifjusági Könyvtár. Pozsony-Bp., ,Stampfel Károly, (Pozsony, Éder István-ny.), 101+3 p. Félvászon-kötésben, restaurált gerinccel.