Alexander Petőfi: Der Fährmann - Die Burg der Schrecken. Mit Originallithographien von Edmund von Márffy / Márffy Ödön eredeti kőrajzaival. Bp. 1920. Amicus. 56 l. 6 t (Márffy Ödön aláírt litográfiái). A kiadást Reiter László rendezte. A kötést tervezte Márffy Ödön. 200 számozott példányból a 130. számú, kézzel számozott példány. Kiadói vászonkötésben, a kötéstáblán aranyozott címképpel. Gerinc sérült. Néhány hártyapapír hiányzik / With 6 original lithos of Edmund Marffy. Hand numbered, signed by Márffy. In linen binding, spine somewhat damaged.