Zala György (1858-1937) 1909. "Kautz Gyula" egyoldalas Br plakett. "1829-1909 KAUTZ GYULA, A TUDÓSNAK, A POLGÁRNAK TANÍTVÁNYAI ÉS TISZTELŐI" (175,5g/58x91mm) T:1- apró patina / Hungary 1909. "Gyula Kautz" Br plaque. Sign.: György Zala (175,5g/58x91mm) C:AU tiny patina
HP 6787.