1911. "A Magyar Ebtenyésztők és Ebkedvelők Egyesülete - I. díj 1911 Pünkösd - Lulu" kétoldalas, aranyozott Br díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel (34,85g/41mm) T:1- aranyozás kopott / Hungary 1911. "The Association of Hungarian Dog Breeders and Dog Lovers - I. prize 1911 Pentecost - Lulu" two-sided, gilt Br medal with "S.G.A." maker's mark (34,85g/41mm) C:AU worn gilding