30702.
34. Gelaufene Gross-Auktion
Numismatische Literatur, Dokumente und Briefe
220 000 HUF
594,59 EUR, 647,06 USD
1943. 1000P "Szálasi-kiadás" kiadatlan bankjegy aranyozott Cu nyomólemez gyártásához készített véset pozitív lemeze (magaslemez), Horváth Endre tervei alapján, üvegezett keretben (86x179mm) R! / Hungary 1943. 1000 Pengő "Szálasi issue" gilt Cu positive printing plate of the officially unissued banknote in a glazed frame. Artist: Endre Horváth (86x179mm) RARE!