1898 A magyar korona országainak posta- és távirda térképe, kiadja a magyar kir posta és távirda-igazgatósága. Tervezte: Oberhäuszer Lajos posta-távirda tanácsos. Nyomt. Kogutowicz és Társa Magyar Földrajzi Intézete. Vászonra kasírozva, sérült, helyenként szakadt. 132x181 cm