XIX. sz.:Virág díszítésű kék emlékpohár. Hutaüveg, kézzel festett, ko... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/34/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Glassgegenstande~14257/XIX-szVirag-diszitesu-kek-emlekpohar-Hutauveg-kezzel-festett-kopasokkal-Commemor~II2218108
2218108
11089
34
Glass-objects
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: XIX. sz.:Virág díszítésű kék emlékpohár. Hutaüveg, kézzel festett, kopásokkal / Commemorative glass. hand painted, slightly worn. 13 cm
: kozár_edit