12043.
34. Gelaufene Gross-Auktion
Foto
1 400 HUF
cca 1932 Mezőtúr, Nagy András géperőre berendezett, asztalos üzemében készült hálószoba bútor, Maksay fényképész jelzett felvétele, a vintage fotó néhány helyen kopott, kasírozva, 17,8x29 cm