12061.
34. Gelaufene Gross-Auktion
Foto
4 000 HUF
1903.XII.27 Székelyhíd, felvétel család(ok)ról, két hölgy népviseletben, fotó kartonra kasírozva, Fichtner Emil által aláírt, kissé kopott, karton szélein sérült. 12x17 cm