Tóth Ernő (1949-): Zene a szabadban, 1986. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Díszes fa keretben. 56x90 cm / Ernő Tóth (1949-): Music outdoor. Oil on wood fiber, signed. With autograph description on the reverse and with Képcsarnok company's label. Framed. 56x90 cm