Tipary Dezső (1887-1967): Evezősök és uszályok a Dunán. Pasztell, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben. 45x62 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Ships on the Danube. Pastell on paper, signed. Framed with glass. 45x62 cm