Szemethy Imre (1945- ): Akadémiai levelező tag portréja. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Szemethy Imre 71), autográf ajándékozási sorokkal. Tudomásunk szerint a művész fiatalkori alkotása korábban nem szerepelt árverésen. Ritka! Lap bal szélén vékony csíkkal. 25x22 cm