Mund Hugó (1892-1962): Munkába menet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 15×18 cm. Nagyon ritka! / Hugó Mund. On the way to work. Etching on paper, signed, framed with glass. 15x18 cm. Very rare!