Kondor Béla (1931-1972): Liberté (életműkat. 1958/63). Rézkarc, papír,... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/34/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~14416/Kondor-Bela-1931-1972-Liberte-eletmukat-195863-Rezkarc-papir-jelzett-lap-tetejen-e~II2198375
2198375
10036
34
15000
Beschreibung: Kondor Béla (1931-1972): Liberté (életműkat. 1958/63). Rézkarc, papír, jelzett, lap tetején enyhén sérült, rézkarc ép. 8,5x6 cm
: sza