Karlovszky Bertalan (1858-1938): Férfi portré (Önarckép?). Rézkarc, papír, jelzett. 18 x 13 cm. Karlovszky Bertalan ezen rézkarca nem túl sűrűn tűnik fel a műkereskedelemben. Ritka!