Iván Szilárd (1912-1988): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett és datált (... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/34/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~14416/Ivan-Szilard-1912-1988-Csendelet-Olaj-vaszon-jelzett-es-datalt-Ivan-Sz-956-I-Fa-ker~II2240013
2240013
10017
34
44000
Beschreibung: Iván Szilárd (1912-1988): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett és datált (Iván Sz. 956 I). Fa keretben, 60×80 cm
: scanner